-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету (Лот 1 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Наталівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 2 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури с. Архангельська Слобода Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 3 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Дмитрівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 4 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Костогризове Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету)
Оголошено тендер
575 000.00
UAH
Номер:
c3b86fa1214640259ace05dd764d93f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-29-005294-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26518786
-
Адреса:
74853, Україна, Херсонська область, селище Зелений Під, вулиця Миру, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26518786
-
Адреса:
74853, Україна, Херсонська область, селище Зелений Під, вулиця Миру, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету (Лот 1 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Наталівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 2 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури с. Архангельська Слобода Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 3 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Дмитрівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 4 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Костогризове Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету)
Примітки:
Лот 1 - 75000,00 грн.; Лот 2 - 250000,00 грн.; Лот 3 - 100000,00 грн.; Лот 4 - 150000,00 грн.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.07.2021 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЛот 1 - 75000,00 грн.; Лот 2 - 250000,00 грн.; Лот 3 - 100000,00 грн.; Лот 4 - 150000,00 грн.
Сума575 000.00 UAH