-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі)
Тендер Prozorro UA-2021-08-06-012193-a
Тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою, відповідно до тендерної документації. Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону згідно з вимогами, викладеними у тендерній документації.
Завершена
822 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 225.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 225.00 UAH
Номер:
decb98926df04611b53b14567483d21c
Внутрішній номер закупівлі:
11016793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-06-012193-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНИЙ ФЛОТ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41933856
-
Додаткова контактна особа:
Рябов Антон Павлович (048) 775-90-20 Anton.Riabov@uspa.gov.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01135, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ларіна Тетяна Сергіївна 380443240072 TETIANA.LARINA@USPA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
822 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 225.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2021 18:37 - 29.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2021 18:37 - 08.09.2021 14:00
Період прекваліфікації:
08.09.2021 14:04 - 19.09.2021 00:00
Аукціон:
20.09.2021 12:58 - 20.09.2021 13:21
Період кваліфікації:
20.09.2021 13:21 - 21.09.2021 20:03
Період завантаження договору:
21.09.2021 20:03 - 11.10.2021 20:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється після фактичної поставки Товару на склад Покупця шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Покупця протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати підписання видаткової накладної на Товар та на підставі отриманого Покупцем оригіналу належним чином оформленого рахунку від Постачальника. Event: Delivery of good. Type of Payment: collect on delivery (COD). The payment for the Goods is carried out after the actual delivery of the Goods to the Buyer's warehouse by transferring funds from the Buyer's current account within 15 (fifteen) banking days from the date of signing the delivery note for the goods and on the basis of the original received by the Buyer of the duly executed invoice from the Supplier.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картриджі (картриджі (30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратів); місце поставки товарів: міста Київ, Одеса (згідно з письмовою заявкою Покупця); строк поставки товару: до 31.12.2021 (але не більше 45-ти календарних днів з дати надання письмової заявки Покупцем (залежно від того, яка подія настане раніше)); категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства; тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою)
Кількість
130 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РАБЕЙ ВІКТОР СТАНІСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3409705695
-
Контактна особа:
Віктор Рабей +380689600300 inkdigo.ua@gmail.com
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, Мостиський район, місто Мостиська, ВУЛИЦЯ ГОДИНІВСЬКА, будинок 24
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
13.09.2021 21:10
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
Оскарження: 21.09.2021 20:03 - 02.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
Сіденко Сергій (044) 394 86 07 TENDER@AMINTEGRATOR.COM http://amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Братська, 6
Оскарження: 21.09.2021 20:03 - 02.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
822 000.00 UAH без ПДВ /
813 775.00 UAH без ПДВ
813 775.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ТОВ "ВС Технолоджі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30574751
-
Контактна особа:
ТОВ "ВС Технолоджі" 380442306965 TEND@VSTECHNO.COM
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Іллі Мечникова, 10/2
Початкова пропозиція
819 000.00 UAH без ПДВ /
819 000.00 UAH без ПДВ
819 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.09.2021 21:09
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
10d635cad2bd42f1bf8014714cb5cec0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-06-012193-a-b1
Постачальник:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
Сіденко Сергій (044) 394 86 07 TENDER@AMINTEGRATOR.COM http://amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Братська, 6
Номер договору:
58-В-ФДФ-21
Сума договору:
976 530.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
813 775.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Дата підписання:
06.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний