-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі)
976 530.00
UAH з ПДВ
Номер:
10d635cad2bd42f1bf8014714cb5cec0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-06-012193-a-b1
Замовник:
ФІЛІЯ "ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНИЙ ФЛОТ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41933856
-
Контактна особа:
Ларіна Тетяна Сергіївна 380443240072 TETIANA.LARINA@USPA.GOV.UA
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01135, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
Сіденко Сергій (044) 394 86 07 TENDER@AMINTEGRATOR.COM http://amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Братська, 6
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
58-В-ФДФ-21
Дата підписання:
06.10.2021 00:00
Період дії договору:
06.10.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Сума договору:
976 530.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 162 755.00 UAH)
Оплачено:
976 530.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 162 755.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картриджі (картриджі (30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратів); місце поставки товарів: міста Київ, Одеса (згідно з письмовою заявкою Покупця); строк поставки товару: до 31.12.2021 (але не більше 45-ти календарних днів з дати надання письмової заявки Покупцем (залежно від того, яка подія настане раніше)); категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства; тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою)
Кількість
130 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації