-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція Дитячо- юнацької спортивної школи №3 міста Рівного по вулиці Макарова, будинок 28А (добудова приміщення для фізкультурно- оздоровчих занять)
Тендер Prozorro UA-2021-08-06-012030-a
Закупівля здійснюється для забезпечення потреб Замовника. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою відповідно до п.8 ч. 2 ст. 21 ЗУ "Про публічні закупівлі". У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад ( або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку.Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Категорія Замовника: Згідно п. 3, ч. 1, ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" .
Торги відмінено
2 915 240.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
Номер:
87c87627944646ef8183fd15a3908ea9
Внутрішній номер закупівлі:
11016549
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-06-012030-a
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа №3 міста Рівного
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084627
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Макарова 28а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурчик Ніна Григорівна +380685125355 nina_osoba@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 915 240.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 500.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2021 17:44 - 16.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2021 17:44 - 26.08.2021 17:49
Аукціон:
27.08.2021 15:19 - 27.08.2021 15:54
Період кваліфікації:
з 27.08.2021 15:54
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписНадання авансу у розміри 30 % на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій , виробів і обладнання.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях14 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата вартості виконаних Робіт проводиться шляхом застосування проміжних платежів та кінцевого розрахунку на підставі Актів приймання виконаних будівельних робіт за формою № КБ-2в та довідки про вартість виконаних будівельних робіт за формою № КБ-3, підписаних Сторонами, з обов’язковим попереднім погодженням із службою технічного нагляду, при умові надходження коштів з бюджету на рахунок Замовника
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція Дитячо- юнацької спортивної школи №3 міста Рівного по вулиці Макарова, будинок 28А (добудова приміщення для фізкультурно- оздоровчих занять)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
dcfb8b46657d4cb88180880c50b4d9ed
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
п. 1 ст. 32 Закону України "Про публічні закупівлі" (неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель)
Період оскарження:
03.09.2021 15:17 - 14.09.2021 00:00
Дата опублікування:
03.09.2021 15:17
Дата виконання:
14.09.2021 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН (РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ,ПРОФСПІЛКИ) "СВЯТОБОР Л"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38439980
-
Контактна особа:
Валерій Нестерук +380502414904 sviatoborl@gmail.com
-
Адреса:
34520, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Ремчиці, ВУЛИЦЯ СУХА ГРУША, будинок 1
Початкова пропозиція
2 856 361.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 856 361.72 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
1
"ЕНКІ ЛН" ФІЛІЯ МАЛОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА"ОЛВІК"ГРОМАДСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ"УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ ПО М.РІВНЕ ТА РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛ."РІВНЕНСЬКОГО ОБЛ.ОБ'ЄДНАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ"СОІУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43726061
-
Контактна особа:
Сергій Лаврущенко +380987452435 lavrushchenkos@gmail.com
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, місто Сарни, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 4, квартира 17
Початкова пропозиція
2 886 016.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 886 016.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ТОВ КІРАБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40908698
-
Контактна особа:
Бурець Андрій Ярославович +380673838357 kirabud@ukr.net
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, вул. Будівельників, 12 кв. 30
Початкова пропозиція
2 900 391.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 900 391.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА БАЗИСПРОМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42920921
-
Контактна особа:
Коржевська Анна 380634458975 bazysprombyd@ukr.net
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Ярославів Вал, будинок 13/2 літера "Б"
Початкова пропозиція
2 913 418.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 913 418.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0