-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція Дитячо- юнацької спортивної школи №3 міста Рівного по вулиці Макарова, будинок 28А (добудова приміщення для фізкультурно- оздоровчих занять)
Тендер Prozorro UA-2021-08-06-012030-a
Закупівля здійснюється для забезпечення потреб Замовника. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою відповідно до п.8 ч. 2 ст. 21 ЗУ "Про публічні закупівлі". У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад ( або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку.Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Категорія Замовника: Згідно п. 3, ч. 1, ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" .
Торги відмінено
2 915 240.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 500.00 UAH
Період оскарження:
06.08.2021 17:44 - 22.08.2021 00:00
Вимога
Є відповідь
Вимога про усунення порушення
Номер:
1ec46ddaa5724ddc9896a82cec952f9d
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-08-06-012030-a.c1
Назва:
Вимога про усунення порушення
Вимога:
Вимога про усунення порушення
Пов'язані документи:
Учасник
- Вимога про усунення порушення 01.09.2021 13:08
Дата подачі:
01.09.2021 13:09
Вирішення:
Шановний Учаснику вашу вимогу враховано, пропозицію буде переглянуто.
Статус вимоги:
Задоволено