• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів

Торги не відбулися

264 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
Номер: 68d9232854e5445a9551280dc6cf5e1a
Внутрішній номер закупівлі: 10996237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-05-011964-a   
Замовник: Виконавчий комітет Тернівської міської ради
Контактна особа: Ірина Василівна Немцева +38056322695 uristtern@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 264 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 640.00 UAH
Період уточнення: 05.08.2021 16:15 - 11.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2021 16:15 - 21.08.2021 16:03
Аукціон: з 25.08.2021 15:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 51500, Україна, Дніпропетровська область, місто Тернівка, вулиця Пушкіна, 5а На карті