-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів
Оголошено тендер
264 000.00
UAH
Номер:
1add947cb02e40398384745b194f6282
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-05-009497-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Тернівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05379317
-
Адреса:
51500, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровська обл., Тернівка, вул.Пушкіна, буд.5а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Тернівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05379317
-
Адреса:
51500, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровська обл., Тернівка, вул.Пушкіна, буд.5а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів
Примітки:
КП КВКМБ 0217390
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.08.2021 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума264 000.00 UAH