• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)

Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 ч.1 статті 2 Закону

Торги не відбулися

124 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 240.00 UAH
Номер: 6cc1835d77fb4bfc8265f17df8fd5932
Внутрішній номер закупівлі: 10989217
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-05-006950-a   
Замовник: АВГУСТИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Вікторівна Кий +380972841803 avguschool@gmail.com http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 124 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 240.00 UAH
Період уточнення: 05.08.2021 13:16 - 11.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2021 13:16 - 21.08.2021 18:00
Аукціон: з 25.08.2021 12:40
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 70403, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с. Августинівка, вул. Молодіжна, буд. 63 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
Початкова пропозиція 122 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
122 760.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 7
Скарги 0