-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Оголошено тендер
124 000.00
UAH
Номер:
d3092e3d4de64bde94aefeb0b39b66a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-05-005691-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АВГУСТИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404232
-
Адреса:
70403, Україна, Запорізька область, c. Августинівка Запорізький район, вул. Молодіжна, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВГУСТИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404232
-
Адреса:
70403, Україна, Запорізька область, c. Августинівка Запорізький район, вул. Молодіжна, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
124 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Примітки:
Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 ч.1 статті 2 Закону
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.08.2021 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2230
Сума124 000.00 UAH