• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вальниці

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Шановні партнери! ДП МА «Бориспіль» є постійним замовником публічних закупівель. Компанія активно співпрацює із електронною системою закупівель ProZorro. ProZorro разом з Командою Підтримки Реформ (RST) та Офісом розвитку МСП (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запустили у тестовому режимі онлайн-платформу "ФАКТОРИНГ ХАБ". Наразі ДП МА «Бориспіль» є одним з перших учасників "пілотного" проекту у тестуванні "ФАКТОРИНГ ХАБУ" (далі - платформа) з боку замовників публічних закупівель. Бізнес зможе отримати на платформі пропозиції факторингового фінансування від всіх банків-учасників "пілотного” проекту та обрати найкращу. Платформа пропонує бізнесу послугу швидкого і зручного оформлення заявки на отримання факторингу в електронній формі для участі в публічних закупівлях системи PROZORRO. Основна перевага факторингу перед кредитуванням - відсутність вимоги по заставі, заставою виступає ваша дебіторська заборгованість на замовнику (тобто заборгованість ДП МА «Бориспіль»). На етапі “пілотного” проекту платформа працює безкоштовно для всіх учасників системи. Запрошуємо вашу компанію взяти участь скористатися послугою онлайн платформи та оформити заявку на отримання факторингу. Що потрібно: 1. Зареєструватись та ввести номер тендеру Prozorro на https://ufactoring.com/ 2. Залишити заявку. 3. Отримати пропозиції по факторинговому фінансуванню та обрати найкращу. В разі виникнення питань звернутись за телефоном: 0800330808. Будемо вдячні за ваш відгук та коментарі щодо користування послугою онлайн платформи “ФАКТОРИНГ ХАБ”. З повагою, ДП МА «Бориспіль»! Тендерна документація (з можливістю факторингу)

Завершена

1 277 308.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 390.00 UAH
Номер: 5937c7d43d974a90af6caae0f9ca84dd
Внутрішній номер закупівлі: 10988021
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-05-001251-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Назарова Надія Борисівна +380442817132 n.nazarova@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 277 308.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 390.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 38 319.00 UAH
Період уточнення: 05.08.2021 12:31 - 15.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2021 12:31 - 25.08.2021 12:00
Аукціон: 26.08.2021 14:05 - 26.08.2021 14:28
Період кваліфікації: 26.08.2021 14:28 - 09.09.2021 10:11
Період завантаження договору: 09.09.2021 10:11 - 29.09.2021 10:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 24 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 35 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 15 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник стійки
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник маточини
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник маточини
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник рульової колонки
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник передньої маточини
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
підшипник
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник маточини внутрішній
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник маточини зовнішній
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник шкворня нижній
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник шкворня верхній
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПК ІНДУСТРІЯ"

Оскарження: 01.09.2021 16:00 - 12.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 028 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 028 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.09.2021 16:00
Відповіді на вимоги 11
Документи 32
Скарги 0
ФОП Сергієнко Вадим Олександрович

Оскарження: 09.09.2021 10:11 - 20.09.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 1 270 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 270 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.09.2021 10:11
Відповіді на вимоги 11
Документи 32
Скарги 0

Контракти

Номер: f09dd734669f470abd8e41e39c581496
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-05-001251-b-b1
Постачальник: ФОП Сергієнко Вадим Олександрович
Номер договору: 35.1-14/3.1-00014
Сума договору: 1 270 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.09.2021 00:00 - 30.04.2022 00:00
Дата підписання: 27.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
35.1-14_3.1-00014.pdf
p7s
sign.p7s