-
Відкриті торги
-
КЕП
Вальниці
1 270 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f09dd734669f470abd8e41e39c581496
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-05-001251-b-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Контактна особа:
Назарова Надія Борисівна +380442817132 n.nazarova@kbp.aero https://www.kbp.aero
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ФОП Сергієнко Вадим Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3728104294
-
Контактна особа:
Вадим Сергієнко 380980937272 serhiienko21.fop@gmail.com
-
Адреса:
41337, Україна, Сумська область, Ярове, Україна, 41337, Сумська обл., Кролевецький р-н, село Ярове, вул. Берегова, будинок 26
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Номер договору:
35.1-14/3.1-00014
Дата підписання:
27.09.2021 00:00
Період дії договору:
27.09.2021 00:00 - 30.04.2022 00:00
Сума договору:
1 270 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
858 411.95 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
підшипник
Кількість
24 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
25 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
30 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
35 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
5 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
5 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
5 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
25 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
50 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
30 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
15 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
30 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
1200 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
500 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
150 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
50 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
200 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
50 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
50 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
250 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
50 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
30 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник стійки
Кількість
20 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник маточини
Кількість
5 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник маточини
Кількість
5 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
12 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
12 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
5 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
5 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
12 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник рульової колонки
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник передньої маточини
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
6 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
12 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
підшипник
Кількість
8 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник маточини внутрішній
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник маточини зовнішній
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник шкворня нижній
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник шкворня верхній
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
4 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті
Підшипник опорного вузла щітки
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль -7
На карті