-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
банани свіжі, мандарини свіжі, апельсини свіжі, персик свіжий, груша свіжа
Тендер Prozorro UA-2021-08-04-010412-b
Завершена
150 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 754.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 754.50 UAH
Номер:
c000219c94dc43adaa29e1e72814adf5
Внутрішній номер закупівлі:
10978059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-04-010412-b
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Приймак +380937045843 dmitra@mksat.net https://mkint.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
754.50 UAH
Період уточнення:
04.08.2021 17:14 - 10.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2021 17:14 - 20.08.2021 12:00
Аукціон:
25.08.2021 15:58 - 25.08.2021 16:21
Період кваліфікації:
25.08.2021 16:21 - 26.08.2021 13:11
Період завантаження договору:
26.08.2021 13:11 - 15.09.2021 13:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персик свіжий
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
апельсини свіжі
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
мандарини свіжі
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
банани свіжі
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
груша свіжа
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
Оскарження: 26.08.2021 13:11 - 06.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Оскарження: 26.08.2021 13:11 - 06.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
139 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2021 13:11
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0
ТОВ "ГУД СТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41503075
-
Контактна особа:
Олена Балашова +380672842347 good-store-2020@ukr.net
-
Адреса:
54052, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОВУЛОК МАРІЇ РИБАЛЬЧЕНКО, будинок 44
Початкова пропозиція
150 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c1383bceb72472dab6297805afd2e25
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-04-010412-b-a1
Постачальник:
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Номер договору:
86
Сума договору:
54 045.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.09.2021 10:09
Статус:
Виконаний