-
Відкриті торги
-
КЕП
банани свіжі, мандарини свіжі, апельсини свіжі, персик свіжий, груша свіжа
54 045.60
UAH без ПДВ
Номер:
5c1383bceb72472dab6297805afd2e25
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-04-010412-b-a1
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Контактна особа:
Сергій Приймак +380937045843 dmitra@mksat.net https://mkint.ucoz.ua/
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
86
Дата підписання:
07.09.2021 10:09
Період дії договору:
07.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
54 045.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
54 045.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персик свіжий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
апельсини свіжі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
62.72 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
мандарини свіжі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
432.3 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
банани свіжі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
412.67 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
груша свіжа
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
50a719f53ce94fc09c96ced4e7ffde80
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшено загальну суму договору враховуючи фактичне споживання
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 21:09
Статус:
Опубліковано