• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР

Торги не відбулися

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: d7cb9593eae248a2a725e642923a57c9
Внутрішній номер закупівлі: 10973879
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-04-007998-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Зеріна Світлана Іванівна +380 57 425 33 22 kmu75@ukr.net http://medcollege.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 250.00 UAH
Період уточнення: 04.08.2021 15:26 - 10.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2021 15:26 - 20.08.2021 17:00
Аукціон: з 25.08.2021 12:50
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 63705, Україна, Харківська область, Куп'янськ, 1 Травня 26, 26а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВСЕСВІТ ТЕЛЕКОМ"
Початкова пропозиція 438 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
438 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 39
Скарги 0