• Відкриті торги
  • КЕП

Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 6bb1224c6ed84c81ad87294222731c24
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-04-001939-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Монтаж «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщенні нового учбового корпусу» за адресою-вул. 1 Травня, 26, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 «Системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в приміщеннях гаражів та сараїв» за адресою-вул. 1 Травня, 26a, м. Куп’янськ, Харківська область, 63705 КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім.Марії Шкарлетової» ХОР
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.08.2021 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗалишок освітньої субвенції
Сума150 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH