-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (пелети з деревини)
Тендер Prozorro UA-2021-08-04-007580-b
Завершена
989 096.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 890.96 UAH
мін. крок: 1% або 9 890.96 UAH
Номер:
5a5395a1340a489595938dd2920fb25e
Внутрішній номер закупівлі:
10973167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-04-007580-b
Замовник:
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25731035
-
Адреса:
85294, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське (пн), пров. Гужви, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Невмержицька +380624725804 novgorodshkola@i.ua https://sites.google.com/view/school38new/golovna
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
989 096.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 890.96 UAH
Період уточнення:
04.08.2021 15:08 - 11.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2021 15:08 - 21.08.2021 00:00
Аукціон:
25.08.2021 12:53 - 25.08.2021 13:16
Період кваліфікації:
25.08.2021 13:16 - 26.08.2021 15:26
Період завантаження договору:
26.08.2021 15:26 - 15.09.2021 15:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети з деревини
Кількість
247 тонни
Період постачання
01.10.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРХОЛ"
Оскарження: 26.08.2021 15:26 - 06.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035622
-
Контактна особа:
Панченко Евгений Николаевич +380506004005 33560715@ukr.net
-
Адреса:
85110, Україна, Донецька область, Костянтинівка, Ціолковського,67
Оскарження: 26.08.2021 15:26 - 06.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
889 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
889 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2021 15:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕМЕЛІ ГРУП "СПЕЦ ПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40958183
-
Контактна особа:
Соня +380989623915 fg_special.delivery@i.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Щековицька, буд 37/48, офіс 1
Початкова пропозиція
983 307.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
983 307.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b115da3b17749669fb864df70e60c75
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-04-007580-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРХОЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035622
-
Контактна особа:
Панченко Евгений Николаевич +380506004005 33560715@ukr.net
-
Адреса:
85110, Україна, Донецька область, Костянтинівка, Ціолковського,67
Номер договору:
71
Сума договору:
889 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.09.2021 14:53
Статус:
Виконаний