-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (пелети з деревини)
Оголошено тендер
989 096.00
UAH
Номер:
ec9b98db54c74deaa0509dcf55f9f92e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-04-007319-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25731035
-
Адреса:
85294, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське (пн), пров. Гужви, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25731035
-
Адреса:
85294, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське (пн), пров. Гужви, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
989 096.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (пелети з деревини)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.08.2021 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписОбласний бюджет
Сума989 096.00 UAH