-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Газ природний (постачання природного газу) ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ»
Тендер Prozorro UA-2021-08-04-002220-a
Категорія Замовника юридична особа відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Торги не відбулися
335 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 355.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 355.00 UAH
Номер:
1f9926477ab24b9c837b7ef11fcbe795
Внутрішній номер закупівлі:
10967365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-04-002220-a
Замовник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196239
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна, 245
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білобрицька Юлія Борисівна +380372550040 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
335 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 355.00 UAH
Період уточнення:
04.08.2021 12:14 - 12.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2021 12:14 - 22.08.2021 13:00
Аукціон:
з 25.08.2021 12:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Газ природний (постачання природного газу) ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ»
Кількість
22000 метри кубічні
Період постачання
01.10.2021 - 31.12.2021