-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Газ природний (постачання природного газу) ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ»
Тендер Prozorro UA-2021-08-04-002220-a
Категорія Замовника юридична особа відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Торги не відбулися
335 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 355.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 355.00 UAH
Період оскарження:
04.08.2021 12:14 - 18.08.2021 00:00
Нічого не знайдено.