-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
217. Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв`язку
Тендер Prozorro UA-2021-07-30-007154-b
Завершена
1 650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 250.00 UAH
Номер:
45327960762d47c2aff582de41e7b085
Внутрішній номер закупівлі:
10921484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-30-007154-b
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Олександрівна Денисенко +380442566330,+380442567057 denisenko@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
49 500.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2021 15:29 - 05.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2021 15:29 - 15.08.2021 00:00
Аукціон:
16.08.2021 14:21 - 16.08.2021 14:42
Період кваліфікації:
16.08.2021 14:42 - 17.08.2021 17:33
Період завантаження договору:
17.08.2021 17:33 - 06.09.2021 17:33
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв`язку
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 24.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Оскарження: 17.08.2021 17:33 - 28.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
doc@it-integrator.ua 380445380069 DOC@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Оскарження: 17.08.2021 17:33 - 28.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 610 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 610 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2021 17:33
Відповіді на вимоги
12
Документи
75
Скарги
0
ТОВ "АЙКЮЖН ІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40026988
-
Контактна особа:
Балашук Сергій Анатолійович 380443230078 bondar@iqusion.com http://iqusion.com
-
Адреса:
08341 , Україна, Київська область, Вишеньки, вул. Велика набережна, будинок 11-а, приміщення 13
Початкова пропозиція
1 640 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee7f3832e41c42bf9ed2f5f62f91bb03
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-30-007154-b-a1
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
doc@it-integrator.ua 380445380069 DOC@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Номер договору:
24-143
Сума договору:
1 610 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.09.2021 10:00
Статус:
Виконаний