-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв`язку
Оголошено тендер
1 650 000.00
UAH
Номер:
095c690fa38948209dbfc87fecca5469
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-08-004278-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для проведення селекторних нарад в режимі відеоконференцзв`язку
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.07.2021 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 650 000.00 UAH