-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі майданчики
Тендер Prozorro UA-2021-07-29-003214-b
Торги не відбулися
218 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 182.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 182.50 UAH
Номер:
666d780eea444e92be178d1f66399890
Внутрішній номер закупівлі:
10901407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-29-003214-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
218 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 182.50 UAH
Період уточнення:
29.07.2021 11:29 - 07.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2021 11:29 - 17.08.2021 00:00
Аукціон:
з 17.08.2021 13:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описінша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію – 100 %); назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 37535200-9 Обладнання для ігрових майданчиків. місцезнаходження - вулиця Севастопольська, будинок 58, місто Сміла, Черкаська область, Україна, 20700
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі майданчики
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, територія міста Сміла, згідно технічного завдання (Додаток №1)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Авдусенко Олександр Вікторович 380952947415 ubs611@gmail.com
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Миру, 1, оф. 601
Початкова пропозиція
217 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 998.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0