-
Відкриті торги
-
КЕП
Дитячі майданчики
Оголошено тендер
218 250.00
UAH
Номер:
f1928aa2f0db4bef9e68f9ab341a18c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-29-001104-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
218 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дитячі майданчики
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
29.07.2021 11:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума218 250.00 UAH