• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

люки, дощоприймачі

люки, дощоприймачі

Завершена

1 007 640.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 6 000.00 UAH
Номер: 3ff4c63cf5e4424d9b24ff095392a0a2
Внутрішній номер закупівлі: 1089618
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-21-000554-a   
Замовник: комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
Контактна особа: Мельник Юрій +380939421706 kpkvlk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 007 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 000.00 UAH
Період уточнення: 21.07.2017 13:49 - 28.07.2017 08:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2017 13:49 - 07.08.2017 08:00
Аукціон: 08.08.2017 13:55 - 08.08.2017 14:22
Період кваліфікації: 08.08.2017 14:22 - 10.08.2017 14:30
Період завантаження договору: 10.08.2017 14:28 - 30.08.2017 14:28

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
люки, дощоприймачі
Код ДК 021:2015: 44470000-5 Чавунні вироби
Кількість 370 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 61033, Україна, Харківська обл., Харків, Тахіатаська, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Імпекс- груп

Оскарження: 08.08.2017 14:22 - 21.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 1 007 390.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 001 390.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.08.2017 14:28
Документи 32
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН М"

Оскарження: 10.08.2017 14:28 - 21.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 1 005 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 005 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2017 14:30
Документи 6
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІСІДА"
Початкова пропозиція 1 007 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 007 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 1e05b05ee4074627821a5e062ac73550
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-21-000554-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН М"
Номер договору: 2017/225
Сума договору: 1 005 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 28.08.2017 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
договір ЗІМ.PDF
p7s
sign.p7s