-
Відкриті торги
-
КЕП
люки, дощоприймачі
люки, дощоприймачі
1 005 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e05b05ee4074627821a5e062ac73550
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-21-000554-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37445704
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН М" +380675012212 zavod-zim@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 59, квартира 30
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Опис:
люки, дощоприймачі
Номер договору:
2017/225
Дата підписання:
28.08.2017 00:00
Період дії договору:
28.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 005 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 005 240.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
люки, дощоприймачі
Кількість
370 штуки
Період постачання
до 31.12.2017