-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Свинина охолоджена
Тендер Prozorro UA-2021-07-28-009962-b
Завершена
331 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 656.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 656.00 UAH
Номер:
27421dcf1ccc4d9cb7940bd705205b28
Внутрішній номер закупівлі:
10894658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-28-009962-b
Замовник:
Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38245193
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, Суми, Герасима Кондратьєва,165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук В'ячеслав 380991049266 kadet@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
331 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 656.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
9 936.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2021 16:35 - 04.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2021 16:35 - 14.08.2021 00:00
Аукціон:
16.08.2021 12:15 - 16.08.2021 12:36
Період кваліфікації:
16.08.2021 12:36 - 17.08.2021 14:33
Період завантаження договору:
17.08.2021 14:33 - 06.09.2021 14:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина охолоджена
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гуков С.В.
Оскарження: 17.08.2021 14:33 - 28.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2545718673
-
Контактна особа:
Гуков Сергій Володимирович +380503070940 liliyagukova@gmail.com
-
Адреса:
40002, Україна, Сумська область, Суми, Чайковського, 27
Оскарження: 17.08.2021 14:33 - 28.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
331 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2021 14:33
Відповіді на вимоги
12
Документи
27
Скарги
0
ФОП "ГОНЧАРЕНКО АРТЕМ ЮРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271508637
-
Контактна особа:
Артем Гончаренко +380508033393 artem_goncharenko125@ukr.net
-
Адреса:
41852, Україна, Сумська область, Білопільський район, село Коршачина, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
331 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2095cc290f524642acb94f1f5d139088
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-28-009962-b-a1
Постачальник:
ФОП Гуков С.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2545718673
-
Контактна особа:
Гуков Сергій Володимирович +380503070940 liliyagukova@gmail.com
-
Адреса:
40002, Україна, Сумська область, Суми, Чайковського, 27
Номер договору:
86-21
Сума договору:
153 031.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
31.08.2021 10:00
Статус:
Підписаний