-
Відкриті торги
-
КЕП
Свинина охолоджена
153 031.17
UAH без ПДВ
Номер:
2095cc290f524642acb94f1f5d139088
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-28-009962-b-a1
Замовник:
Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38245193
-
Контактна особа:
Ковальчук В'ячеслав 380991049266 kadet@dpsu.gov.ua
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, Суми, Герасима Кондратьєва,165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Гуков С.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2545718673
-
Контактна особа:
Гуков Сергій Володимирович +380503070940 liliyagukova@gmail.com
-
Адреса:
40002, Україна, Сумська область, Суми, Чайковського, 27
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
86-21
Дата підписання:
31.08.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Сума договору:
153 031.17 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина охолоджена
Кількість
1379 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7ae824cfee6145d09f1db8df1b44235f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 1.5. розділу 1. «Предмет договору» Сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі та суму Договору на 126461,10 грн. (сто двадцять шість тисяч чотириста шістдесят одна грн. 10 коп.) без ПДВ. Сума договору становить: 204588,90 грн. (двісті чотири тисячі п’ятсот вісімдесят вісім грн. 90 коп.) без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
1-21
Дата внесення змін до договору:
23.11.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
11cf39b141fe4bf7ac3b05dabae8a4b2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 1.5 розділу 1. «Предмет договору» Сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі на суму Договору.
Номер додаткової угоди:
2-21
Дата внесення змін до договору:
02.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1b7dca0d958c43838c70c9679b2c9202
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до частини 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та пп. 8 п. 14.1. розділу 14 «Інші умови» Договору Сторони дійшли згоди продовжити дію договору та викласти п. 12.1 розділу 12 «Строк дії договору» в новій редакції:
«12.1. Цей Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами і діє до 31 березня 2022 року, а в частині фінансових зобов’язань до повного їх виконання Сторонами».
Номер додаткової угоди:
3-21
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
627b0d5dbb7241e0912a643aaf5754d0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди збільшити загальну суму Договору в межах 20 відсотків відповідно до частини 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» на 30346,25 грн. (тридцять тисяч триста сорок шість грн. 25 коп.) без ПДВ, виклавши в новій редакції п.2.3. розділу 2. «Ціна та загальна сума договору»: «Сума Договору визначається сумою загальної вартості Товару, поставленого протягом строку дії цього Договору згідно із специфікацією, що підтверджено накладними і становить: 182518,90 грн. (сто вісімдесят дві тисячі п’ятсот вісімнадцять грн. 90 коп.) без ПДВ».
Номер додаткової угоди:
4-22
Дата внесення змін до договору:
12.01.2022 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
438055a0bd9e4b8c8b4efdee0913d4c5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 1.5. розділу 1. «Предмет договору» Сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі та суму Договору на 29487,73 грн. (двадцять дев’ять тисяч чотириста вісімдесят сім грн. 73 коп.) без ПДВ. Сума договору становить: : 153031,17 грн. (сто п’ятдесят три тисячі тридцять одна грн. 17 коп.) без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
5-22
Дата внесення змін до договору:
04.02.2022 10:00
Статус:
Опубліковано