-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси
Тендер Prozorro UA-2017-06-08-002246-b
Завершена
5 940 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 20 000.00 UAH
Номер:
0fc14366a349480796cb9f8247398509
Внутрішній номер закупівлі:
1086801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-08-002246-b
Замовник:
Комунальне підприємство Сумської міської ради "Електроавтотранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328540
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Ситник +380542700975 stu_zakupki@ukr.net
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Харківська, буд. 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Ситник +380542700975 stu_zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 940 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
08.06.2017 16:10 - 30.06.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2017 16:10 - 10.07.2017 10:00
Період прекваліфікації:
10.07.2017 10:01 - 31.07.2017 00:00
Аукціон:
31.07.2017 12:48 - 31.07.2017 13:09
Період кваліфікації:
31.07.2017 13:09 - 04.08.2017 14:20
Період завантаження договору:
31.07.2017 13:09 - 20.08.2017 13:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 29.09.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
Оскарження: 31.07.2017 13:09 - 15.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 autoregion@ukr.net http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Оскарження: 31.07.2017 13:09 - 15.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
5 940 000.00 UAH з ПДВ /
5 916 006.00 UAH з ПДВ
5 916 006.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЙМАКС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35377451
-
Контактна особа:
Сергей Попадько +380674701595, +380472504078 imax_group@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, бул. Шевченко, 242/1, к. 708.
Початкова пропозиція
5 930 000.00 UAH з ПДВ /
5 930 000.00 UAH з ПДВ
5 930 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.07.2017 09:28
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
49c1d2883caa48bda959a92307b0f1fb
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-08-002246-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 autoregion@ukr.net http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Номер договору:
156
Сума договору:
5 916 006.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
23.08.2017 09:00
Статус:
Підписаний