-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Автобуси
5 916 006.00
UAH з ПДВ
Номер:
49c1d2883caa48bda959a92307b0f1fb
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-08-002246-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 autoregion@ukr.net http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
156
Дата підписання:
23.08.2017 09:00
Період дії договору:
23.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
5 916 006.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 916 006.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 29.09.2017