-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування( стіл виробничий з раковиною)
Тендер Prozorro UA-2021-07-26-004752-c
Висота столів 86 см.
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер:
1c790bf015f047689619686337366fce
Внутрішній номер закупівлі:
10863206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-26-004752-c
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
400.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2021 19:38 - 01.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2021 19:38 - 11.08.2021 10:00
Аукціон:
12.08.2021 13:52 - 12.08.2021 14:13
Період кваліфікації:
12.08.2021 14:13 - 13.08.2021 11:46
Період завантаження договору:
13.08.2021 11:46 - 02.09.2021 11:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування( стіл виробничий з раковиною)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТИРСИНА АНЖЕЛА ОЛЕГІВНА"
Оскарження: 13.08.2021 11:46 - 24.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3426612108
-
Контактна особа:
Анжела Тирсина +380635339292 angela.tyrsyna@gmail.com
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Миколи Ушакова буд. 34, кв. 71
Оскарження: 13.08.2021 11:46 - 24.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
75 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2021 11:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ФОП "БУРТНИК ТАРАС РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049124797
-
Контактна особа:
Надія Буртник +380673858457 burtnik2@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 18А квартира 45
Початкова пропозиція
79 090.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
eb99657eb46f47fca0438824a4ac2c2d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-26-004752-c-c1
Постачальник:
ФОП "ТИРСИНА АНЖЕЛА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3426612108
-
Контактна особа:
Анжела Тирсина +380635339292 angela.tyrsyna@gmail.com
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Миколи Ушакова буд. 34, кв. 71
Номер договору:
81
Сума договору:
71 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
01.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний