• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування( стіл виробничий з раковиною)

71 999.00 UAH без ПДВ
Номер: eb99657eb46f47fca0438824a4ac2c2d
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-26-004752-c-c1
Замовник: Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
Постачальник: ФОП "ТИРСИНА АНЖЕЛА ОЛЕГІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору: 81
Дата підписання: 01.09.2021 00:00
Період дії договору: 01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 71 999.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 71 999.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування( стіл виробничий з раковиною)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 58001, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, площа Соборна, 2 На карті

Внесені зміни

    Номер: 113bc6d001264a41acd503719afa0bc7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 01.09.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Scan додаткова угода 1 столи.pdf