-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2021-07-26-002006-c
Торги не відбулися
1 102 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 512.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 512.50 UAH
Номер:
b56041da4ed246d89d90a33ec6a6a396
Внутрішній номер закупівлі:
10853304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-26-002006-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995077
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця Анатолія Кохана, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зеленова Оксана Сергіївна +380978779054 ocrltenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 102 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 512.50 UAH
Період уточнення:
26.07.2021 12:59 - 01.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2021 12:59 - 11.08.2021 09:55
Аукціон:
з 12.08.2021 12:12
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Кількість
700 гігакалорія
Період постачання
26.07.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Анатолія Кохана, 12
На карті