• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

Оголошено тендер

1 102 500.00 UAH
Номер: 0659f5ee81734edb878f611860af4d43
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-26-002098-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської міської ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської міської ради"
Очікувана вартість: 1 102 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Дата опублікування: 26.07.2021 12:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума1 102 500.00 UAH