-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
Тендер Prozorro UA-2021-07-23-002824-b
Торги не відбулися
38 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 194.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 194.75 UAH
Номер:
306a1a5e383f4faf98cca42fcc7a4357
Внутрішній номер закупівлі:
10833552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-23-002824-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Собківська +380456592372 sobkivskat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
194.75 UAH
Період уточнення:
23.07.2021 11:13 - 31.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2021 11:13 - 10.08.2021 23:59
Аукціон:
з 11.08.2021 13:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками"
НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
5764 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛОС КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41893248
-
Контактна особа:
Олександр Телос Компані +380973061043 direktor_telos@ukr.net
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Коріатовичів Князів, будинок 145
Початкова пропозиція
31 812.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 812.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0