• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"

Оголошено тендер

38 950.00 UAH
Номер: 20130f5b4321482abe6a1803200964d0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-23-001614-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
Очікувана вартість: 38 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ: 2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування: 23.07.2021 09:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума38 950.00 UAH