• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування)

Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)

Торги не відбулися

3 368 970.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
Номер: eeaa4cd947284fad8015b0a8494bbfd0
Внутрішній номер закупівлі: 10809688
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-21-002624-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Контактна особа: Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 368 970.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 844.85 UAH
Період уточнення: 21.07.2021 17:54 - 11.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2021 17:54 - 21.08.2021 10:00
Період прекваліфікації: 21.08.2021 10:00 - 02.09.2021 00:00
Аукціон: з 02.09.2021 13:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування)
Код ДК 021:2015: 34136000-9 Фургони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 79040, Україна, Львівська область, м.Львів, вул.Конюшинна, 24 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Цітіус С
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
27.08.2021 20:30
Відповіді на вимоги 11
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "Українська бронетехніка"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
27.08.2021 20:30
Відповіді на вимоги 11
Документи 11
Скарги 0