-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування) (Equipped vehicle for corpsof operation suddent action)
Оголошено тендер
3 368 970.00
UAH
Номер:
72ca174e5a5c48e79e5f55a800ebaa35
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-21-002436-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 368 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування) (Equipped vehicle for corpsof operation suddent action)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: пл. Генерала Григоренка, 3, м. Львів, 79007; код ЄДРПОУ 40108833; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.07.2021 17:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування) (Equipped vehicle for corpsof operation suddent action)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти в рамках проєкту „Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представленого Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00
Сума3 368 970.00 UAH