-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92 Energy, Дизпаливо Energy
Тендер Prozorro UA-2021-07-21-008112-b
Бензин А-92 Energy, Дизпаливо Energy
Торги не відбулися
780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
Номер:
2e8631eb20c84294a24629d0c01e22f6
Внутрішній номер закупівлі:
10806796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-21-008112-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Експлуатаційна технічна служба" Підгородненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37707563
-
Адреса:
52001, Україна, Дніпропетровська область, м. Підгородне, вул. Центральна, 43-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Сахновська +380961975343,+380984174876 ets.mrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 900.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2021 15:57 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2021 15:57 - 06.08.2021 15:48
Аукціон:
з 09.08.2021 15:47
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписБензин А-92 Energy, Дизпаливо Energy
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Кількість
22000 літр
Період постачання
21.07.2021 - 12.08.2021
Місце постачання
52001, Україна, Дніпропетровська область, Підгородне, вул. Центральна, буд.43-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Седых Е.А. 380673660975 SEA19632808@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
779 895.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
779 895.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
67
Скарги
0