-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92 Energy, Дизпаливо Energy
Оголошено тендер
780 000.00
UAH
Номер:
6cdf7ff0ee884533861d0c93898b6f4f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-21-005492-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Експлуатаційна технічна служба" Підгородненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37707563
-
Адреса:
52001, Україна, Дніпропетровська область, м. Підгородне, вул. Центральна, 43-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Експлуатаційна технічна служба" Підгородненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37707563
-
Адреса:
52001, Україна, Дніпропетровська область, м. Підгородне, вул. Центральна, 43-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-92 Energy, Дизпаливо Energy
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
21.07.2021 12:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБензин А-92 Energy, Дизпаливо Energy
Сума780 000.00 UAH