• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1-Кейтерингові послуги)

Лот 1 : Зеленодольський ліцей №1 Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів); Зеленодольська початкова школа Зеленодольської міської ради (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів); Зеленодольський ліцей №2 Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області , Зеленодольський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів) Лот 2 : Велико-костромський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів); Велико-костромський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області (харчування вихованців дошкільного відділення); Лот 3 : Мар’янський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області, Мар’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Зеленодольської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів)

Завершена

476 708.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 296.26 UAH
Номер: 06c02080d04d4790bbb230f9d7ecbef2
Внутрішній номер закупівлі: 10806779
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-21-008094-b   
Замовник: Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
Контактна особа: Ольга Кльок +380986591290 gorsovetvk@ukr.net https://zelenodolsk.otg.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 476 708.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2021 15:56 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2021 15:56 - 06.08.2021 15:55
Аукціон: 09.08.2021 11:16 - 09.08.2021 12:50
Період кваліфікації: 09.08.2021 12:50 - 11.08.2021 10:45
Період завантаження договору: 11.08.2021 10:04 - 31.08.2021 10:04

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴172 975.50 Харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів м.Зеленодольськ
  • Лот №2 ₴244 481.00 Харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів; харчування вихованців дошкільного відділення с. Велика Костромка
  • Лот №3 ₴59 251.50 Харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів с. Мар'янське