-
Відкриті торги
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
476 708.00
UAH
Номер:
6f55867f83544b1e9b94031120ae5e61
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-21-008754-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
476 708.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги
Примітки:
Лот 1 : Зеленодольський ліцей №1 Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів); Зеленодольська початкова школа Зеленодольської міської ради (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів); Зеленодольський ліцей №2 Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області , Зеленодольський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів)
Лот 2 : Велико-костромський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів); Велико-костромський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області (харчування вихованців дошкільного відділення);
Лот 3 : Мар’янський ліцей Зеленодольської міської ради Дніпропетров-ської області, Мар’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Зеленодольської міської ради Апостолівського району Дніпропетровської області (харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів, харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.07.2021 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума476 708.00 UAH