-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-07-21-002835-b
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
3c376789d9e740f3bf0213c7d79d77aa
Внутрішній номер закупівлі:
10797426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-21-002835-b
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
725.00 UAH
Період уточнення:
21.07.2021 11:16 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2021 11:16 - 06.08.2021 08:00
Аукціон:
09.08.2021 15:47 - 09.08.2021 16:20
Період кваліфікації:
09.08.2021 16:20 - 11.08.2021 17:57
Період завантаження договору:
11.08.2021 17:57 - 31.08.2021 17:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до вимог тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо - 3040 л.;Бензин А-92 - 2050 л.
Кількість
5090 літр
Період постачання
16.08.2021 - 30.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КАРТ МАРКЕТ"
Оскарження: 11.08.2021 17:57 - 22.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36908681
-
Контактна особа:
Инесса Короткова +380993543667 inessa.kr@cardmarket.com.ua
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачеве, ВУЛИЦЯ БЕРЕГІВСЬКА-ОБ'ЇЗНА, будинок 11
Оскарження: 11.08.2021 17:57 - 22.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
138 435.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
128 971.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2021 17:57
Відповіді на вимоги
10
Документи
80
Скарги
0
ТОВ Торговий Дім Сан Ойл
×
-
Код ЄДРПОУ:
39197130
-
Контактна особа:
Кучма Лілія Олександрівна +380676200647 l.kuchma@sunoil.org
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ромена Роллана, 12
Початкова пропозиція
137 598.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 148.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Таисия Загребельная +380664798096 tvzagrebelnaya@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Початкова пропозиція
140 687.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 713.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Початкова пропозиція
144 903.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
144 903.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
2c34023e4a3046c6ac5e5b2d0b20c1b2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-21-002835-b-a1
Постачальник:
ТОВ "КАРТ МАРКЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36908681
-
Контактна особа:
Инесса Короткова +380993543667 inessa.kr@cardmarket.com.ua
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачеве, ВУЛИЦЯ БЕРЕГІВСЬКА-ОБ'ЇЗНА, будинок 11
Номер договору:
53
Сума договору:
128 971.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
107 476.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.08.2021 10:08
Статус:
Виконаний