-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-92
128 971.80
UAH з ПДВ
Номер:
2c34023e4a3046c6ac5e5b2d0b20c1b2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-21-002835-b-a1
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КАРТ МАРКЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36908681
-
Контактна особа:
Инесса Короткова +380993543667 inessa.kr@cardmarket.com.ua
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачеве, ВУЛИЦЯ БЕРЕГІВСЬКА-ОБ'ЇЗНА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
53
Дата підписання:
25.08.2021 10:08
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
128 971.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 495.30 UAH)
Оплачено:
128 971.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 495.30 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо - 3040 л.;Бензин А-92 - 2050 л.
×
-
Країна виробництва:
LT Литовська Республіка
Кількість
5090 літр
Період постачання
16.08.2021 - 30.09.2021