• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")

Відповідно до пунктів проєкта договору: Замовник проводить оплату виконаних Підрядником робіт за їх поетапним завершенням згідно з календарним планом, але не пізніше десяти сорока п’яти банківських днів після прийняття обсягу виконаних робіт (підписання акта приймання). 3.13. Підрядник гарантує виконання взятих на себе зобов’язань, згідно даного Договору своїм майном. 3.14. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за виконанні роботи здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі робіт на свій реєстраційний рахунок. 3.15. Замовник має право затримати кінцеві розрахунки за роботи, виконані з порушенням технічних умов і дефектами, виявленими при прийманні об’єкту, до їх усунення.

Торги не відбулися

2 866 429.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 664.29 UAH
Номер: ad0240223d89460ba78b6a5da5bc1acb
Внутрішній номер закупівлі: 10790823
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-20-009673-b   
Замовник: Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
Контактна особа: ЦІРИК Василь Михайлович +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 866 429.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 28 664.29 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 14 332.15 UAH
Період уточнення: 20.07.2021 16:58 - 26.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2021 16:58 - 05.08.2021 00:00
Аукціон: з 05.08.2021 11:10
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання 20.08.2021 - 31.12.2022
Місце постачання 90543, Україна, Закарпатська область, с.Вільхівчик, Вільхівчиківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІОЛІТ-ПЛЮС"
Початкова пропозиція 2 831 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 831 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 12
Документи 58
Скарги 0