-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")
Оголошено тендер
2 866 429.20
UAH
Номер:
960220a71fe84147a8e763ef2e29f368
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-18-000245-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 866 429.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")
Примітки:
1 (одна) робота. Місцезнаходження замовника: вул. Центральна (Леніна), 118, с.Вільхівці, Тячівський р-н, Закарпатська обл.,90542 Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Строк виконання робіт: липень 2021- грудень 2022 року /до повного виконання робіт/. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Переклад надається у вигляді сканованих кольорових копій. Переклад документа повинен містити оригінал підпису, печатки перекладача (юридична особа, фізична особа-підприємець) або підпис перекладача (фізична особа) та нотаріальне засвідчення справжності його підпису, без накладання підпису, печатки на текст перекладу.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування:
18.07.2021 20:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області
Сума2 866 429.20 UAH