-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельна люлька самопідіймальна (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2021-07-16-003297-b
Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: згідно пп. 2,3 Розділу IIIТендерної документації.
Торги не відбулися
260 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
1d9303dcd5704a64b8c121cbb8df4699
Внутрішній номер закупівлі:
10747394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-16-003297-b
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сурдуленко Наталя Валеріївна (048) 727-27-61 ntvm5@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
2 700.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2021 11:51 - 17.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2021 11:51 - 27.08.2021 10:00
Аукціон:
з 30.08.2021 13:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельна люлька самопідіймальна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛІОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38770695
-
Контактна особа:
Владислав Студзинський +380674661123 aliom2014@ukr.net
-
Адреса:
11624, Україна, Житомирська область, Малинський район, село Барвінки, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 90-А
Початкова пропозиція
254 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 000.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0