• Відкриті торги
  • КЕП

Будівельна люлька самопідіймальна (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)

Оголошено тендер

324 000.00 UAH
Номер: 9fdea087dbc04f60bee8d03daaebe82c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-09-000826-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 324 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівельна люлька самопідіймальна (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Примітки: Протокол ТК№77 від 08.07.2021 зміни №12
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування: 09.07.2021 10:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума324 000.00 UAH