• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

"Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013)

1. 1) категорія (п.1 ч.4 ст.2) - ОРГАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Місцезнаходження - 39800, Полтавська обл., м.Горішні Плавні, вул.Миру, 24.

Завершена

1 456 026.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 280.13 UAH
Номер: 71a7ebfec3f549999445b331a2977a9d
Внутрішній номер закупівлі: 10738022
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-15-004611-a   
Замовник: Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Мормоль Вікторія Володимирівна 380987907312 oks_ispolkom@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 456 026.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 280.13 UAH
Період уточнення: 15.07.2021 16:14 - 21.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2021 16:14 - 31.07.2021 15:00
Аукціон: 02.08.2021 15:07 - 02.08.2021 15:28
Період кваліфікації: 02.08.2021 15:28 - 09.08.2021 15:19
Період завантаження договору: 09.08.2021 15:19 - 29.08.2021 15:19
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013)
Код ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, вул. Миру, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Альт-буд"

Оскарження: 09.08.2021 15:19 - 20.08.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 1 301 687.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 294 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2021 15:19
Відповіді на вимоги 10
Документи 49
Скарги 0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА "МОНТАЖ-КОНСТРУКЦІЯ"
Початкова пропозиція 1 339 930.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 301 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 34b2760de71f45e7b1a2bb093ac00a98
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-15-004611-a-b1
Постачальник: ТОВ "Альт-буд"
Номер договору: 2
Сума договору: 1 294 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: "Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013): 1 294 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2021 00:00 - 10.03.2022 00:00
Дата підписання: 25.08.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 1.pdf
doc
Повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю.doc
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 2.pdf
doc
Повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю.doc
p7s
sign.p7s
pdf
Звіт про виконання договору про закупівлю.pdf
p7s
sign.p7s