-
Відкриті торги
-
КЕП
"Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013)
1 294 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
34b2760de71f45e7b1a2bb093ac00a98
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-15-004611-a-b1
Замовник:
Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13961926
-
Контактна особа:
Мормоль Вікторія Володимирівна 380987907312 oks_ispolkom@i.ua
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, вулиця Миру, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "Альт-буд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41163027
-
Контактна особа:
Колісник Сергій Володимирович +380972244006 alt-bud@ukr.net
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра будинок 86 квартира 25
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
"Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013): 1 294 000.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
2
Дата підписання:
25.08.2021 10:00
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 10.03.2022 00:00
Сума договору:
1 294 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
642 420.14 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція вхідної групи будівлі патологоанатомічного відділення КНП "ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні" (ДСТУ Б. Д. 1.1- 1:2013)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
16fc3f048ff74ca9aeaf8daae820744e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
відповідні зміни викладені в Додатковій угоді №1 від 24.12.2021р. до Договору підряду №2 від 25.08.2021р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3c2ed070e225493e9ac1d29df290931d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю до 10.03.2022 року. Відповідні зміни викладені в Додатковій угоді №2 від 24.12.2021р. до Договору підряду №2 від 25.08.2021р.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 15:00
Статус:
Опубліковано