-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики
Тендер Prozorro UA-2021-07-14-008984-c
Завершена
169 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 846.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 846.00 UAH
Номер:
cc2fc26e55a84c2d89987d3f11305cf9
Внутрішній номер закупівлі:
10720739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-14-008984-c
Замовник:
ВП "КБ Атомприлад" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37147787
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київська область , місто Київ, Льва Толстого, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Литовко Тарас Миколайович 380442777922 T.LITOVKO@DIREKCY.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
98390000-3 Інші послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
169 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
846.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2021 16:53 - 20.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2021 16:53 - 30.07.2021 18:00
Аукціон:
02.08.2021 13:26 - 02.08.2021 13:47
Період кваліфікації:
02.08.2021 13:47 - 06.08.2021 15:49
Період завантаження договору:
06.08.2021 15:49 - 26.08.2021 15:49
Умови оплати:
інша подія - 50%
- Подіяінша подія
- Описпопередню оплату в розмірі 50 % загальної вартості Послуги, Замовник сплачує протягом 20-ти банківських днів з моменту подання заявки Замовником на виконання першого етапу
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях20 банківські дні
надання послуг - 50%
- Подіянадання послуг
- Описрозрахунок за фактично наданий обсяг послуг проводиться з урахуванням здійсненої попередньої оплати протягом 30-ти банківських днів з моменту підписання та скріплення печатками (за наявності) акту приймання-передачі наданих послуг
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контроль якості зварних швів і перевірка розташування детекторів за допомогою рентгену та розроблення методики
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ДІАГНОСТИЧНІ ПРИЛАДИ"
Оскарження: 06.08.2021 15:49 - 17.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24263135
-
Контактна особа:
Юр'єв Максим Віталійович 380442391246 maxim@ndt-ua.com http://www.ndt-ua.com/
-
Адреса:
Україна, 03127, м.Київ, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, будинок 120, корпус 1
Оскарження: 06.08.2021 15:49 - 17.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
152 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
152 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2021 15:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
66
Скарги
0
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416923
-
Контактна особа:
Тодорович Ніна 380661306294 IOANNA-48@UKR.NET http://www.paton.kiev.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Каземира Малевича, 11, м. Київ
Початкова пропозиція
169 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
ceb4de40603a46c485f6d59e79ccb226
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-14-008984-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ДІАГНОСТИЧНІ ПРИЛАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24263135
-
Контактна особа:
Юр'єв Максим Віталійович 380442391246 maxim@ndt-ua.com http://www.ndt-ua.com/
-
Адреса:
Україна, 03127, м.Київ, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, будинок 120, корпус 1
Номер договору:
37-148-01-21-00303
Сума договору:
152 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
126 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
20.08.2021 00:00
Статус:
Підписаний